hasta-yikama

Özel Yatak

hijyenika

Hijyenik & Antibakteriyel

hasta-yikama2

Profesyonel Ekip

hasta-bakimi

Özel Hasta Bakımı

Kişiye özel bakım yapılması hasta için manevi açıdan önemlidir.

Profesyonel ve Deneyimli Ekip

Hastalarımızın güleryüz ile karşılanması, kendilerine ilgi gösterilmesi ve rahat ettirilmesi için deneyimli ve işinde uzman ekibimiz ile hastalarımıza hizmet ediyoruz.

Herdaim hizmetinizdeyiz. Firmamız 2018 yılında Cavidan KORKMAZ tarafından kurulmuş olup, Karadeniz hasta yıkama sektörüne öncülük etmektedir. Evde ve hastanede hasta yıkama hizmeti hastanızın rahat ve güven içerisinde temizliğinin yapılması ve giydirilmesi ile tamamlanır. Firmamızda personelimiz güler yüzlü, eğitimli, bu alanda deneyimli, hijyen ve yıkama eğitimleri başarı ile tamamlamış ve sertifikalara sahip Karadeniz de bulunan tek işletmedir.
Yapılacak işlemler hastaya ve gözlemciye anlatılır bir itirazları olup olmadığı sorulur, İzinleri imzayla alarak sorumluluk almaları istenen anlaşma imzalatılır. Hasta ön muayeneden geçirilir (Açık yara kontrolü gibi) ,Hastanın tercihleri sorulur (sabun, şampuan gibi) ,Tesisat yerleri gözlemci nezaretinde tespit edilir ve bağlantılar yapılır, Oda sıcaklığı ölçülür ve uygun sıcaklığa getirilir, Vücut yıkaması esnasında saç kurutulması yapılacak ve baş havluya sarılarak vücut yıkamasının bitmesi beklenecek, Konuşmalar fısıltı halinde olmalı ki hasta sesten rahatsız olmasın, Su sıcaklığı sürekli kontrol edilecek ve hastaya memnun olup olmadığı sık sık sorulacak. Yıkama bittiğinde hasta küvetin altına önceden serilmiş havlu üzerine alınacak ve kurulanacaktır, Kurulama yavaş ve hafif dokunuşlarla olacak. Hasta alt-üst havlusuyla yatakta kalacak ve giydirme işlemi yapılacak.

İletişim ve Ulaşım

İstek Şikayet ve Sorularınızı Sorabilir Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.